KONST / Litografier / Litografi 11674021
nr 1167 4021
Litografi
Oidentifierad Konstnär, Erotiskt motiv, signerad och numrerad 64/150, bladets mått: 54x77
Kondition: Spräckt glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 mars 2018
kl 18:11:32
28/2 17:44:51